TR

Glass

Renksiz Düzcam

Tüm cam uygulamaları için temel üründür. Ürününe ikincil işlemler uygulanarak yalıtım camı ünitesi, lamine cam, temperli cam, kısmi temperli cam, emaye cam, bombeli cam, kaplamalı cam, ayna üretilebilmektedir. 2 mm den 19 mm ye kadar split, makine ebadı ve jumbo ebatları mevcuttur. İsteğe bağlı olarak ölçülerinize göre kesim yapılır.

Flotal, banyolarda, yatak odalarında, mutfaklarda, mağazalarda, spor ve sergi salonlarında, çocuk yuvalarında, iç mekânlarda derinlik ve boyut katmak amacıyla kullanılır. Mekanların daha geniş, ferah, derin, yüksek ve aydınlık gösterilmek istendiği alanlarda kullanımı için uygundur.

Ultra Clear Düzcam

Şişecam Ultra Clear Düzcam, Şişecam Düzcam'ın düşük demirli düzcamıdır. Yüksek ışık geçirgenliğine ve berraklığa sahiptir. Şeffaflığı sayesinde, arkasında sergilenen objeleri gerçek renklerinde ve parlaklıklarında gösterir. Cam yokmuş hissi veren berraklığı ile mağaza vitrinlerinde, müze sergileme ünitelerinde, bina atriumlarında, merdiven korkuluklarında, cam kapılarda, bölme duvarı olarak mobilyalarda, aynalarda, duş kabinlerinde, cam asansörlerde eşsiz güzellik ve performans sunar. Kesitinden bakıldığında düzcamın yeşilimtırak rengi tamamen kaybolmaktadır.

Flotal Ultra Clear, banyolarda, yatak odalarında, mutfaklarda, mağazalarda, spor ve sergi salonlarında, çocuk yuvalarında, iç mekânlarda derinlik ve boyut katmak amacıyla kullanılır. Mekanların daha geniş, ferah, derin, yüksek ve aydınlık gösterilmek istendiği alanlarda kullanımı için uygundur.

Renkli Düzcam

Şişecam Renkli Düzcam Şişecam Düzcam’ın harmandan renkli camıdır. Farklı renk alternatifleri ile tasarımcı ve kullanıcılara estetik ve şık mekanlar yaratmaya yönelik geniş seçenekler sunar. Dış cephede kullanıldığında, bina içine güneş ısısı girişini sınırlar, güneşin aşırı parlaklığını denetler, rahat bir çalışma ve yaşam ortamı sunar.

Klima kullanılan ortamlarda soğutma enerjisi tüketimini azaltarak, soğutma giderlerinden tasarruf sağlar. Şişecam Renkli Düzcam ürününe ikincil işlemler yapılarak yalıtım camı ünitesi, lamine cam, temperli cam, kısmi temperli cam, emaye boyalı cam, bombeli cam, kaplamalı cam, ayna üretilebilmektedir. Yeşil, füme, bronz, mavi, turkuaz ve koyu füme renkleri mevcuttur.

LINKS